izi logo
Z uporabo spletnega mesta izimobila se strinjate z uporabo piškotkov. Več o uporabi piškotkov in možnostih odjave si lahko preberete tukaj.
V redu
Aktualno

Mesečna nagradna žrebanja izikluba

Mesečna nagradna žrebanja izikluba so zaključena.

Srečni nagrajenci mesečnih nagradnih žrebanj

61. žrebanje - junij 2011

1. nagrada mobilnik Nokia C6-00 Bogdan Belcl, Velenje
2. - 11. nagrada izizvezek Ivo Kunčič, Slovenska Bistrica / Bogdan Belcl, Velenje / Bogdan Belcl, Velenje / Slavko Stojanović, Ljubljana / Janja Matko, Sežana / Primož Vojščak, Ljubljana / Almir Bečić, Ljubljana / Melita KOvačič, Ljubljana / Vlado Markovšek, Vitanje / Zarja Ivančič, Kobarid
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

60. žrebanje - maj 2011

1. nagrada mobilnik Nokia C6-00 Verona Demaku, Tolmin
2. - 11. nagrada izizvezek Veronika Lazar, Tržišče / Aleš Brezarić, Ljubljana / Peter Barbarič. Ljubljana / Adnan Džambić, Velenje / Amir Jašarević, Celje / Rosvita Županc, Senovo / Helena Čerkuč, Krško / Žiga Trpin, Ljubljana / Xhevdet Krasniqi, Leskovec pri Krškem / Joža Medja, Bled
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

59. žrebanje - april 2011

1. nagrada mobilnik Nokia C6-00 Milan Gerenčer, Ljubljana
2. - 11. nagrada stenska ura Ana Jereb, Žiri / Matija Jovanović, Velenje / Aldin Jezerkić, Idrija / Marjeta Prevoršek, Prebold / Rexhep Pintolli, Ljubljana / Irena Brezovšek, Celje / Breda Košak Blasner, Krmelj / Leopold Žilavec, Cankova / Peter Košmerl, Dolenja vas / Franc Smrtnik, Velike Lašče
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

58. žrebanje - marec 2011

1. nagrada mobilnik Nokia C6-00 Dejan Černezel, Ptuj
2. - 11. nagrada stenska ura Mojca Gregorič, Dornberk / Darko Cicvarić, Brežice / Hasan Smajilagić, Izola / Gita Štirn, Vrhnika / Nenad Domadenik, Maribor / Lea Košir, Log pri Brezovici / Bronislava Rozman, Žalec / Marjeta Kurnik, Laporje / Jože Hočevar, Dolenja vas / Sonja Kozlevčar, Ilirska Bistrica
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

57. žrebanje - februar 2011

1. nagrada mobilnik Nokia C6-00 Tilen Celec, Puconci
2. - 11. nagrada stenska ura Aleš Urbašek, Celje / Jožef Kralj, DOlenja vas / Darinka Bombek, Slovenske Konjice / Danilo Zupanič, Maribor / Zvonko Uršič, Tolmin / Franci Grobelšek, POdčetrtek / Silvana Misimi, Trbovlje / Damir Omerčič, Velenje / Bojan Rodić, LJubljana / Alja Mesarec, Sveti Tomaž
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

56. žrebanje - januar 2011

1. nagrada mobilnik Nokia C6-00 Davor Hohnec, Celje
2. - 11. nagrada zvezek Goran Maričić, Kranjska gora / Silva Gril, SLovenska Bistrica / Izidor Ilič, Lendava / Ivan Lorenčak, Griže / Vjeran Hanžel, Škofljica / Andrej Kocjan, Medvode / Jasmin Golja Zabukovje / Jernej Kveder, Vojnik / Niko KOcet, Beltinci / Marija Furlan, Ljubljana
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

55. žrebanje - december 2010

1. nagrada mobilnik Nokia C6-00 Elvis Malishi, Izola
2. - 11. nagrada nahrbtnik Davor Kuhar, Kostanjevica na Krki / Dragica Bogve, TRžišče / Uroš Štern, Ravne ne KOroškem / Ljubica Žibert, Podbočje / Alen Omamović, Ruše / Vanesa Bračko, Maribor / Aleš Doler, Žalec / Irena Miklavčič, Lukovica / Patrik Žagovec, Apače / Dominik Vozel, Polšnik
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

54. žrebanje - november 2010

1. nagrada mobilnik Nokia C6-00 Rok Križan, Celje
2. - 11. nagrada zvezek Robert Jamnikar, Oplotnica / Gregor Babšek, Maribor / Tadej Gantar, Logatec / Lars PIrš, Domžale / Adelisa Čoralič, Kranj / Julijana Zagorc, Loka pri Zidanem mostu / Milen Marinov, Izola / Amina Hamzagić, Ljubljana / Vesna Koščak, Dutovlje / Vinko PIvec, Kranj
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

53. žrebanje - oktober 2010

1. nagrada mobilnik Nokia C6-00 nagrada ni bila podeljena
2. - 11. nagrada navijašči šal Ismeta Cibrić, Blanca / Borivoj Savić, Zgornja Velka / Mateja Smodej, Ljubečna / Christian Blasner, Litija / Matilda Hajdinjak, Ptuj / Iris Kalšek, Ljubljana / David Koblar, Železniki / Keli Rejec, Most na Soči / Mara Andrič, Grosuplje / Arijana Ramšak, Kisovec
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

52. žrebanje - september 2010

1. nagrada mobilnik Nokia E75 Sebastjan Cekič, Celje
2. - 11. nagrada navijašči šal Silvija Šarkezi, Murska Sobota / Janez Žlebir, Jesenice / Robert Petrovič, Gorišnica / Slađana Gvozden, Velenje / Burim Selamni, Celje / Aljoša Zbašnik, Ribnica / Robert Paič Verša, LJubljana / Rafko Veršec, Škofja Loka / Patricija Cebe, Jarenina / Maja Derstvenšek, Senovo
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

51. žrebanje - avgust 2010

1. nagrada mobilnik Nokia E75 nagrada ni bila podeljena
2. - 11. nagrada navijašči šal Tanja POgačar, Rateče Planica / Drago Pirc, Ljubljana / Damjan Grm, Miklavž na Dravskem polju / Milena Marija, Gornja Radgona / Mehmed Kurtaj, Velenje / Betka Korimšek, Zagorje / Mirsad Dezdari, LJubljana / ANita Žižek, Maribor / Inas Kukavica, Hrušica / Refki Gashi, Celje
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

50. žrebanje - julijr 2010

1. nagrada mobilnik Nokia E75 Manca Kemperle, Podbrdo
2. - 11. nagrada navijašči šal Timotej Lenart, Majšperk / Enes Suljkanović, Ljubljana / Simona Drab, Krško / Hisenaj Ragip, Šmarje Sap / Elvis Mulalič, Ljubljana / Erik Kurtović, Izola / Miha Koncilja, Vodice / Dušan Škvorc, Strahovica / Siniša Milić, Piran / Janez Korat, Maribor
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

49. žrebanje - junij 2010

1. nagrada mobilnik Nokia E75 Anton Kavnik, Slovenj Gradec
2. - 11. nagrada naramna torba Klavdija Krmelj, Šentjanž / Bojan Stojan, Šmarje pri Jelšah / Anton Draškovič, Škofja Loka / Sonja Lipovšek, Cerknica / Ana Škerjanec, Gorišnica / Azerina Lukavica, Leskovec pri Krškem / Kancho Angelov, Ljubljana / Aleksander Kamenšak, Ormož / Borut Jezeršek, Ljubljana / Goran Nikoloć, Maribor
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

48. žrebanje - maj 2010

1. nagrada mobilnik Nokia E75 Maša Galun, Maribor
2. - 11. nagrada naramna torba Luan Shala, Branik / Fetija Skenderović, Kamnik / Petra Kenda, LJubljana Črnuče / Marko Sušnik, Hrušica / Marica Šarkezi, Kočevje / Bojan Kočevar, Kranj / Robert Romih, Celje / Zuhdija Ramić, Ljubljana / Samire Muzliukaj, Ljubljana Polje / Magdalena Tušar, Spodnja Idrija
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

47. žrebanje - april 2010

1. nagrada mobilnik Nokia E75 Vladimir Malygin, Škofljica
2. - 11. nagrada naramna torba Benjamin Dežjot, Lucija / Ivana Marolt, Ljubljana Polje / Miha Koncilja, Vodice / Parim Gutaj, Topolšica, Brane Razinger, Kropa / Dušan Štuhec, Maribor / Anja Černe, Dolenja vas / Dragutin Markan, Maribor / Rize Osmankajq, Ljubljana / Fadil Paqarizi, Šentjur
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

46. žrebanje - marec 2010

1. nagrada mobilnik Nokia E75 nagrada ni bila podeljena
2. - 11. nagrada naramna torba Ajan Memedoski, Ljubljana / Marija Rajšel, Kočevje / Marjeta Zajc, Ljubljana / Srečko Štricelj, Trebnje / Elvis Babić Okić, Maribor / Marija Praprotnik, Ljubljana / Tjaša Šink, Trbovlje / Nina Zupančič, Murska Sobota / Boštjan Gladek, Novo mesto / Qemajl Shala, Koper
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

45. žrebanje - febraur 2010

1. nagrada mobilnik Nokia E75 Mira Jankovič, PIran
2. - 11. nagrada naramna torba Silvia Babič, Koper / Kristian Otez, Ljubljana / Branko Čurić, Krško / Ksenija Kurnik, Kamnica / Janez Mahkovec, Kresnice / Agron Krasniqi, Maribor / Samid Malkanović, Šoštanj / Dafina Kryeziu, Kranj / Stefka Nedialkova, Medvode / Ilir Redžepi, Ljubljana
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

44. žrebanje - januar 2010

1. nagrada mobilnik Nokia E75 Boris Bašl, Ptuj
2. - 11. nagrada naramna torba Kristina Vinšek, Podvelka / Leon Tomažin, Tržič / Mitja Lovrek, Ljubljana / Marija Ožanič, Osilnica / Ines Dobnik, Šmartno ob Paki / Luka Mesarič, Ljubljana Dobrunje / Selma Nukić, Velenje / Mitja Strmšek, Šentilj v Slovenskih goricah / Milenko Maslać, Ljubljana / Milan Vujanović, Šoštanj
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

43. žrebanje - december 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N86 Karmen Leban, Celje
2. - 11. nagrada naramna torba Stevche Stoykov, Bled / Sandra Brkić, Tržič / Maja Sternad, Slovenska Bistrica / Simon Košec, Ljubljana Črnuče / Dalila Perossa, Ljubljana / Nastja Zupan, Lesično / Rado Novak, Solčava / Karla Sadilek, Ljubljana / Rahif Karimani, Senovo / Iztok Trebušak, Cerklje ob Krki
12. - 111. nagrada praktične nagrade seznam nagrajencev

42. žrebanje - november 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N86 Akif Selmanoski, Tolmin
2. - 11. nagrada naramna torba Ines Štupar, Litija / Matej Križaj, Grosuplje / Nikolavi Ivanov, Ljubljana / Nejc Zalokar, Trbovlje / Luka Kralj, LJubljana / Blaž Režonja, Maribor / Jadranka Savić, Ljubljana / Anton Valjavec, Tržič / Branko Ramšak, Ljubečna / Emilija ml.Mešić, Radeče
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

41. žrebanje - oktober 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Jožef Belak, Domžale
2. - 11. nagrada naramna torba Iztok Kokalj, Kranj / Saša Logar, Ilirska Bistrica / Hidajet Kurtić, Brestanica / Arbenita Krasniqi, Hajdina / Ramza Kovačević, Loka pri Zidanem mostu / Bojan Stojkovič, Ljubljana / Anita Cinac, Kranj / Janko Hrastnik, Maribor / Bajram Zekiri, LJubljana / Gašper Štrous, Dol pri Hrastniku
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

40. žrebanje - september 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Slavka Pogačnik, Krmelj
2. - 11. nagrada naramna torba Urška Dobaja, Apače / Omer SMajić, Ljubljana / Esmir Eminić, Velenje / Tomaž Sirk, Trebnje / Maliq Shala, Zgornja Polskava / Tomislav Grašić, Mozirje / Sonja Skrt, Tolmin / Marko Koder, Bled / Bojan Grlica, Hrastnik / Danilo Horvat, Koper
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

39. žrebanje - avgust 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Abedin Bullaku, Kamnik
2. - 11. nagrada naramna torba Ismet Krasniqi, Hajdina / Ejup Krasniqi, Ptuj / Jernej Mali, Zgornja Besnica / Angela Dolinar, Ljubljana Polje / Mojca Košir, Ribnica / Aljoša Mrlak, Žiri / Selman Stolliqi, Vrnika / Zejnullah Osmani, Vrhnika / Sanja Ferk, Zgornja Polskava / Ešref Čirkić, Sežana
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

38. žrebanje - julij 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Lumni Koegsect, Slovenska Bistrica
2. - 11. nagrada naramna torba Viktorija Praznik, Novo mesto / Fitim Plakoly, Radomlje / Fejz Xhemajli, Kamnik / Neja Kožman, Maribor / Gregor Klevže, Grosuplje / Mile Stojković, Ljubljana / Fatmir Sinav, Slovenska Bistrica / Tanita Gorjup, Maribor / Predrag Janičič, Maribor / Kushtrim Haziroj, Polzela
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

37. žrebanje - junij 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Smiljan Ribnikar, Ljubljana
2. - 11. nagrada naramna torba Romana Božičko, Medvode / NerminMuhić, Ljubljana / Aleš Horvat, Gornja Radgona / Matevž Otavnik, Prebold / Azeimina Bairamoska, Ljubljana / Nermin Pečjak, Ivančna gorica / Branko Hren, Ljubljana / Julija Adamička, Koper / Jožica Hribar, KOčevje / Hatidža Jašič, Ljubljana
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

36. žrebanje - maj 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Radmila Vasilič, Kranj
2. - 11. nagrada naramna torba Dibran Istrefi, Slovenska Bistrica / Nuhi Benisha, Krško / Suljo Delić, Ljubljana / Šukrije Latifi, Ljubljana / Blerina Murina, Brežice / Simon Bošnik, SLovenj Gradec / Amden Hohoj, Ljubljana / Mirsada Ibradić, Tržič / ZlatkoKolakovič, Ljubljana / Milan Brbre, Zgornja Ložnica
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

35. žrebanje - april 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Marija Govže, Ribnica
2. - 11. nagrada naramna torba Željko Kuprešak, LJubljana / Viktor Medja, Srednja vas v Bohinju / Fatmir Nrecaj, SLovenska Bistrica / Jahir Krasniqi, Maribor / Tahir Morina, Kranj / Milot Kryeziu, Rače / Jožica Robih, Lesično / Refki Krasniqi, Sevnica / Beqar Dema, Štore / Shukri Krasniqi, Prebold
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

34. žrebanje - marec 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Mile Stojkovič, Ljubljana
2. - 11. nagrada naramna torba Nermin Šehić, Kranjska gora / Enver Gerbiqi, Koper / Franc Vogrin, Radomlje / Sabri Rexhepi, Domžale / Jeton Hoxha, Ljubljana / Vanja Tramte,Ig / Danijel Piljić, Ljubljana / Dejan Vajnhandl, Sladki Vrh / Andrea Petrova, Ivančna Gorica / Anton Reek, LJubljana Šentvid
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

33. žrebanje - februar 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Dušan Simonič, Maribor
2. - 11. nagrada naramna torba Joško POdbrežnik, Domžale / Borka Stojkovič, Ljubljana / Patricija Slapar, Ljubljana Šentvid / Boštjan Munda, Ptuj / Valmir Pirfu, Šalka vas / Samo Planinc, Senovo / Janez Marolt, Ribnica / Stanislav Ropić, Stranice / Lejla Emrić, Ljubljana / Sanja Davidović, Koper
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

32. žrebanje - januar 2009

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Petra Hvala, Polhov Gradec
2. - 11. nagrada naramna torba Andreja Lipovšek, Motnik / Blaž Lenarčič, TRebnje / Sonja Neubauer, Spodnji Ivanjci / Jan Korže, Stoperce / Jerca Šlosar, Ljubljana / Zlatan Okanović, Velenje / Maja Marš, Britof / Marija Lubej, Ljubljana / Marko Jagodic, Vodice / Radivoj Mikovski, Izola
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

31. žrebanje - december 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Goran Goranović, Hoče
2. - 11. nagrada naramna torba Damir Mujdžić, Bled / Sabina Lorenčič, Škofja vas / Danijel Fajfer, Maribor / Mile Stojković, Ljubljana / Darko Aleksovski, LJubljana / Patrick Matičič, Ljubljana / Miroslav Mitrović, Maribor / Robi Kimovec, Dobruša / Robert Botoš, Vrhnika / Jolanda Lube, Zgornja Kungota
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

30. žrebanje - november 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Besim Susuri, Šoštanj
2. - 11. nagrada naramna torba Drago Senčur, Ljubljana / Katarina Majcen, LJubljana / Siniša Sirar, Ljubljana / Sonja Turšič, Borovnica / Mile Stojković, Ljubljana / Luka Turk, Radomlje / Gašper Krajnc, Kamna Gorica / Martina Udovičič, PIran / Alija Ređza, Ljubljana / Ana Grebenc, Dobrna
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

29. žrebanje - oktober 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Mirnes Đananović, Loka pri Zidanem Mostu
2. - 11. nagrada naramna torba Hasan Shatri, Maribor / Marjan Aritov, Planina / Asim Alić, Ljubljana / Matic Ferk, SLovenj Gradec / Metka Doler, Žalec / Luka Zapušek, Velenje / Aleš Stojan, Ljubljana / Elvis Selimagić, Novo mesto / Velemir Molešević, Domžale /  Suad Osmanović, Šoštanj
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

28. žrebanje - september 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Vinco Dimitrov, Novo mesto
2. - 11. nagrada naramna torba aniel Spasevski, Hrušica / Zoran Tutundjija, Ljubljana / Marija Krivec, Mežica / Ida Rozman, Mirna Peč / Ivanka Duh, Pesnica pri Mariboru / Aleš Cvelbar, Krško / Paunescu Teodor, Vrhnika / Lidija Trunk, Velika Nedelja / Aldijana Kalabić, Vrhnika / Ivan Turmachki, Dobova
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

27. žrebanje - avgust 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Adnah Jašaragič, Hrastnik
2. - 11. nagrada naramna torba Ivlulzim Uksmajli, Domžale / Meta Kozole, Ljubljana / Azem Kajić, Nova Gorica / Tomaž Muža, Bled / Aleš Olevec, Podbočje / Filip Jer, Litija / Konstantin Aleksandrov, Celje / Emir Zekić, Črnomelj / Peter KOšir, Domžale / Primož Penat, Podlehnik
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

26. žrebanje - julij 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Drago Ahlin, Ljubljana
2. - 11. nagrada naramna torba Ivica Lesko, Piran / Jernej Zbašnik, Kočevje / Danijel Kocbek, Benedikt / Jusuf Abduli, Ptuj / Domen Božič, Boštanj / Valon Kabašhi, Slovenska Bistrica / Edis Hamzić, Ljubljana / Arben Sopa, Slovenska Bistrica / Amra Ismailovski, Medvode / Marjan Joševski, Maribor
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

25. žrebanje - junij 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Jeton Tola, Koper
2. - 11. nagrada naramna torba Mile Bošnjaković, Ljubljana /  Jordan Georgiev, Trzin /  Agron Krasniqi, Maribor /  Afrime Seneli, Novo mesto /  Dušan Oluič, Ribnica / Mevlud Šakirovski, Maribor /  Pavla Ivančič, Sodražica / Adem Harbaš, Hrašče / Almir Tokalić, Ljubljana / Jadranka Kristina Volk, Suhorje
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

24. žrebanje - maj 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Hasan Bekiri, Brežice
2. - 11. nagrada naramna torba Petar Kristl, Maribor / Tomaž Logonder, Škofja Loka / Jožica Krajnc, Kidričevo / Maruša Pokeržnik, Maribor / Gordana Jaglica, Kranj / Boris Lupšina, Dobova / Guido Maljevac, Jelšane / Jasmin Lelič, Velenje / Alija Davtovič, Ljubljana / Mirnes Okić, Slovenske Konjice
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

23. žrebanje - april 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Dragi Georgiev, Ljubljana
2. - 11. nagrada jopica s kapuco Živko Kalčev, Kranj / Slađana Kovačevič, Izola / Milena Novak, Kamnik / Sanela Cilenšek, Ljubljana / Enes Kadrič, Jurovski Dol / Franc Jereb, Podjelovo Brdo / Maja Vidovič, Ljubljana / Mahmut Raci, Novo mesto / Azem Abasi, Senovo / Leja Levstek, Loški Potok
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

22. žrebanje - marec 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Franc Urbanija, Kresnice
2. - 11. nagrada jopica s kapuco Maja Motič, Maribor / Nedelko Jovčeski, Sevnica / Mehdin Hadžič, Kamnik / Borut Kenk, Ljubljana / Nike Glonar, Ljubljana Šentvid / Sašo Vrečič, Velenje / Sebastjan Mirkovič Janežič, Grosuplje / Zvonimir Milač, Maribor / Minko Iliev, Novo mesto / Rene Gungl, Zgornja Velka
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

21. žrebanje - februar 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Silva Pukšič, Zgornja Polskava
2. - 11. nagrada jopica s kapuco Ana Bionda, Ljubljana / Sandi Božič, Šentjur / Martin Ambrožič, Davča / Stanoje Đurič, Lož / Zala Kojek, Ribnica / Martin Budja, Grabonož / Aleksandar Dimitar, Pišence / Marjeta Zelnik, Naklo / Primož Muri, Radeče / Renata Šega, Slovenska Bistrica
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

20. žrebanje - januar 2008

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Marija Mavser, Ljubljana
2. - 11. nagrada jopica s kapuco Munib Kliko, Cirkulane / Katarina Žagar, Slovenj Gradec / Klementina Pohole Kuder, Žalec / Katja Markovič, Ljubljana / Grega Sušnik, Stahovica / Wolf Mit, Prebold / Franja Pavlič, Zabukovje / Franc Nareks, Nazarje / Elvis Šaćirović, Ljubljana / Gregor Letnar, Litija
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

19. žrebanje - december 2007

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Tina Hojnik, Ljubljana
2. - 11. nagrada jopica s kapuco Nela Bešič, Kranj / Rahela Kodila, Ljubljana / Denis Begič, Ribnica / Dejan Cvijanovič, Ljubljana / Mile Stojkovič, Ljubljana / Dragi Koller, Kamnik / Kenan Elezi, Velenje / Matej Erjavec, Slovenski Javornik / Franc Gračner, Sevnica / Andrej Rus, Log pri Brezovici
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

18. žrebanje - november 2007

1. nagrada mobilnik Nokia N95 Lina Golob, Kranj
2. - 11. nagrada jopica s kapuco Glorija Kristal, Maribor / Darja Bilješkovič,Črnomelj / Petar Husanagič, Maribor / Nasta Roblek, Ljubljana / Bojka Teodorovič, Ljubljana / Maja Čuden, Bohinjska Bistrica / Viljem Novak, Središče ob Dravi / Jerica Debeljak, Polzela / Jadranka Hozjan, Lendava / Sulekman Nuhanović, Novo mesto
12. - 111. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

17. žrebanje - oktober 2007

1. nagrada motorno kolo - skuter Arijanit Koprani, Vrhnika
2. - 5. nagrada jopica s kapuco Irenca Medved, Lukovica / Srečko Zidmaher, Maribor / Andraž Dolenc, Postojna / Urban Zupan, Britof / Marija Bevk, Cerkno
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

16. žrebanje - september 2007

1. nagrada motorno kolo - skuter Katarina Poženel, Lopata
2. - 5. nagrada jopica s kapuco Dejan Stojanoic, Maribor / Jani Jerebič, Juršinci / Rumpus Kelev, Bled / Barbara Grm, Miklavž na Dravskem polju / Tilen Tržan, Zabukovje
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

15. žrebanje - avgust 2007

1. nagrada motorno kolo - skuter Jožef Mesarec, Ljubljana
2. - 5. nagrada jopica s kapuco Nikolet Červek, Maribor / Branko Mijavšek, Bled / Boža Pečar, Kozina / Ivan Vračarič, Bled / Anna Naymushina, Bled
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

14. žrebanje - julij 2007

1. nagrada motorno kolo - skuter Roman Gradišar, Trbovlje
2. - 5. nagrada jopica s kapuco Štefan Mikš, Leskovica / Nasiha Hadžič, Kropa / Milan Matejič, Maribor / Nick Dragoš, Cerkvišče / Franja Ivartnik, Prevalje
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

13. žrebanje - junij 2007

1. nagrada motorno kolo - skuter Silva Trokič, Ljubljana
2. - 5. nagrada jopica s kapuco Slovenko Podržaj, Sevnica / Lea Mazi,Zgornja Besnica / Samira Hadžić, Jesenice / Mihael Operčkal, Vojnik / Anka Jež, Maribor
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

12. žrebanje - maj 2007

1. nagrada motorno kolo - skuter Mojca Rakovec, Dob
2. - 5. nagrada jopica s kapuco Melisa Rabihić, Šentjur / Sadeta Huskić, Ljubljana / Aljaž Nemec, Nunska Graba / Martin Može, Novo Mesto / Slobodanka Lasica, Kranj
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

11. žrebanje - april 2007

1. nagrada motorno kolo - skuter Saša Podlesnik, Radovljica
2. - 5. nagrada jopica s kapuco Janez Selevšek, Ljubljana / Simon Selšek, Stara Cerkev / Tanja Herceg, Rogatec / Marjeta Mulej, Dvorska Vas / Tamara Kovač, Ajdovščina
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

10. žrebanje - marec 2007

1. nagrada motorno kolo - skuter Andreja Anžič, Ljubljana - Dobrunje
2. - 5. nagrada torba za prenosni računalnik Nasiha Hadžič, Kropa / Jernej Divjak, Studenec / Petra Alenc, Miklavž na Dravskem polju / Andrej Ramšak, Šentjanž / Jože Šutar, Šmarješke Toplice
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

9. žrebanje - februar 2007

1. nagrada motorno kolo - skuter Alenka Škrlj, Grahovo
2. - 5. nagrada torba za prenosni računalnik Sonja Pavalec, Moravci v Slovenskih Goricah / Alen Pajič, Maribor / Nicola Schmidt, Portorož / Matjaž Urlep, Rečica ob Savinji / Vesna Benčina, Ribnica
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

7. žrebanje - december 2006

1. nagrada motorno kolo - skuter Tatjana Urbanc, Šoštanj
2. - 5. nagrada torba za prenosni računalnik Bojan Jurša, Maribor / Marko Založnik, Vojnik / Meta Arih, Radlje ob Dravi / Simon Šmidhofer, Sl. Gradec / Georg Džordže, Radenci
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

6. žrebanje - november 2006

1. nagrada motorno kolo - skuter Davor Rebernik, Makole
2. - 5. nagrada torba za prenosni računalnik Elizabeta Markovič, Ljubljana / Gerda Pači, Maribor / Mark Pajnič, Breže / Frančiška Hosner, Železniki / Jože Razpet, Gabrovka
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

5. žrebanje - oktober 2006

1. nagrada motorno kolo - skuter Peter Tanko, Žlebič
2. - 5. nagrada torba za prenosni računalnik Matija Weiss, Ljubljana / Boštjan Kotnik, Šempeter / Valter Dobaj, Hrastje / Aleksander Vidovič, Ptuj / Vesna Vlačić, Trzin
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

4. žrebanje - september 2006

1. nagrada motorno kolo - skuter Dejan Petrovič, Maribor
2. - 5. nagrada torba za prenosni računalnik Lidija Bernard, Žirovnica / Luka Jagodic, Kranj / Franc Žabkar, Maribor / Valentin Lah, Sežana / Nataša Jelen, Velenje
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

3. žrebanje - avgust 2006

1. nagrada motorno kolo - skuter Tadeja Soklič, Bled
2. - 5. nagrada torba za prenosni računalnik Judita Gvozdenovič Štrmcar, Šoštanj / Vinko Šolar, Kropa / Aleš Doler, Žalec / Svarin Mencinger, Jesenice / Nevenka Kodrič, Nova Gorica
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

2. žrebanje - julij 2006

1. nagrada motorno kolo - skuter Dušan Prapotnik, Ormož
2. - 5. nagrada torba za prenosni računalnik Marjan Furman, Novo Mesto / Primož Požun, Brestanica / Živa Girandon, Medvode / Silva Kotar, Novo Mesto / Ivo Kotar, Novo Mesto
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.

1. žrebanje - junij 2006

1. nagrada motorno kolo - skuter Anton Podgorski, Prebold
2. - 6. nagrada torba za prenosni računalnik Matilda Petek, Maribor / Vili Šparah, Maribor / Gašper Keber, Kotlje / Stanislava Zabukovec, Jesenice / Robert Krenker, Velenje
7. - 106. nagrada praktične nagrade Dobitniki praktičnih nagrad bodo le-te prejeli po pošti.


izimesec SIM paket
izimesec SIM paket

6000 enot=11,9 EUR/mesec
4000 enot=8,9 EUR/mesec
3000 enot=6,9 EUR/mesec

več informacij
obdržite svojo številko
obdržite svojo številko

6000 enot prvi mesec brezplačno!
Enote porabite po svoje.

izi
mesec prenos paket

prenesite številko
izi brez meja paket
izi brez meja paket
  • v EU po cenah kot doma
  • najceneje na Balkan
  • cena SMS-a v tujino enaka kot doma
več informacij
prijava na e-novice
prijava na e-novice

bodite na izi;)
obveščeni o vseh naših novostih in akcijah!

prijavite se